מוטות פינוק למקלחת

יש אנשים שאוהבים לעשות אמבטיה, הם נהנים למלא אותה מים וסבון, להיכנס לתוכה ולתת לגוף שלהם להירגע כשהמים מכסים את כל גופם. מי שאין לו אמבטיה, מחפש גם הוא דרכים להתפנק וליהנות, אחת הדרכים היא באמצעות התקנת מוט פינוק למקלחת, מוט שמאפשר להתקלח בעמידה מבלי שיהיה צורך להחזיק את צינור הברז כל הזמן.

בשנים האחרונות אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מוטות פינוק בעיצובים דקורטיביים שונים. מוטות אלו מאפשרים גם ליהנות מאפשרות פרקטית יותר טובה לעשות אמבטיה וגם מקלים מאוד על התהליך. בין לבין הם גם עוזרים לנו להתפנק כשאנחנו רוצים רק לעמוד מתחת למים ולתת להם לזרום על הגוף שלנו, מבלי שנצטרך לעשות דבר.

כיצד מוטות פינוק יכולים לעזור לנו

מבחינה פרקטית, הרי לא פעם אנחנו נדרשים להתקין חדרי רחצה קטנים, מפאת מחסור במקום, ואז במקום אמבטיה אנחנו מתקינים מקלחון או אמבטיון. במקרה כזה, מוט פינוק יכול להיות מאוד נוח עבורנו. כך אנחנו יכולים לעמוד מתחת למים ולא לעשות דבר. ניתן גם למצוא גם מוט פינוק כפול, אשר בחלקו העליון כולל את הברז ממנו יוצאים המים, ובחלקו התחתון יש צינור שמאפשר לנו לעבור איתו על פני הגוף שלנו ולהגיע לאזורים שהברז עצמו לא יכול להגיע. בבתים שיש בהם ילדים קטנים, הרי שמוט כפול יכול להיות אידיאלי, בשביל שנוכל לקלח את הילדים בצורה נוחה.

במהלך השנים, יכולנו לראות שינויים בתחום של מוטות פינוק, בין היתר, אנחנו יכולים למצוא כיום מוטות מתכווננים אשר ניתן באמצעותם לשנות את עוצמת הזרם והכיוון של המים. זה הופך את השהייה במקלחת להרבה יותר נעימה ופשוטה, ומאפשר לנו להסתבן או לחפוף בצורה קלה יותר.

כשאנחנו רוכשים מוטות פינוק למקלחת, עלינו לשים לב למספר נקודות:

ראשית, המוט צריך להיות בגובה הגוף, כשראש הברז נמצא מעלינו כך שהוא יוכל לשטוף אותנו מלמעלה למטה. יש להתקין את מוט הפינוק בהתאם לגובה של דיירי המקום.

שנית, רצוי להתקין מוט מקלחת בהתאם לגודל המקלחון, שלא היווצר מצב שהמקלחון גדול או קטן מדי בשביל המוט וראש הברז.

שלוש, יש לוודא שהחומר ממנו עשוי המוט הוא עמיד וחזק, כך שאין חשש שהוא ייהרס כתוצאה מהמים, לחות או מתנאי הסביבה בכלל.

ארבע, צינור הברז הנמוך, צריך להיות ארוך מספיק בשביל להגיע לכל חלקי הגוף ומצד שני, רצוי שלא יהיה ארוך מדי, בשביל שלא יסכן אותנו בזמן שאנחנו משתמשים בו.

אולי יעניין אתכם גם מידע בנושא: מוט פינוק זכוכית הכולל גלרית מוצרים

דילוג לתוכן