מקלחון בהתאמה אישית

נוחות ועיצוב גם יחד

כשאנחנו בוחרים לעצב את הבית שלנו, לא משנה אם זה בית חדש או בית משופץ שעובר תהליך עיצוב מחדש, אנחנו מנסים ליצור מצב שכל פרט ופרט בו, יהיו מעוצבים בהתאמה אישית לסגנון העיצוב המקובל עלינו ויתאים לצרכים שלנו.
אנחנו ננסה לבחור סלון שיתאים לאופי ולאישיות שלנו, נעצב את חדרי השינה על פי הצרכים שלנו והמטבח יעוצב באופן כזה שהוא גם יתאים למאפייני עיצוב שאנחנו מתחברים אליהם וגם לשיטת העבודה שלנו. נכון הדבר גם כשאנחנו מחליטים על התקנת מקלחונים, אנחנו נבחר לרכוש מקלחון בהתאמה אישית.
לפני שנסביר מה זאת אומרת מקלחון בהתאמה אישית, נציין שאנשים רבים מעדיפים להתקין מקלחון על פני אמבטיה, שכן מקלחון תופס הרבה פחות שטח מאשר אמבטיה וניתן לנצל את השטח בצורה הרבה יותר חכמה. כמו כן, במקרים מסוימים התקנת מקלחון היא פשוט כורח המציאות, שכן אין מספיק שטח להתקין אמבטיה (במקלחת הראשית או במקלחת המשנית של הבית).

מה זאת מקלחון בהתאמה אישית

הרעיון של מקלחון בהתאמה אישית הוא, במקום לבחור מקלחון בסיסי הרי שמתבצע תהליך התאמה מראש בשביל להתאים אותו, הן לתנאי השטח והן לצרכים שלנו, כך שהוא יהיה הרבה יותר פונקציונאלי עבורנו.
כאשר מדובר בהזמנת מקלחונים מעוצבים בהתאמה אישית, ההתאמה באה לידי ביטוי בכמה היבטים, ראשית, התקנת דלת זכוכית מותאמת, זו יכולה להיות דלת מהרצפה לתקרה וזו יכולה להיות שלושת רבע או חצי דלת. גם סוג הזכוכית תיבחר בהתאם לצרכים שלנו ולאופי העיצוב במקום, זכוכית רגילה או מחוסמת, זכוכית חלקה או זכוכית צבעונית. אפשרות אחרת היא לבחור דלת מסוג אחר, שהיא לא שקופה ובכך שומרים טוב יותר על הפרטיות.
שנית, יש לבחור את מיקום המקלחון, האם הוא ימוקם בפינת המקלחת בצורה מעוגלת או מרובעת, איזה שטח הוא יתפוס מכלל המקלחת, הדבר תלוי האם המקלחת כוללת אסלה וכיור או רק מקלחון. כמו כן יש להתאים את גודל המקלחון וצורתו למיקום השיש במקלחת ואלמנטים אחרים, למשל ארון רחצה, אם הוא נמצא בתוך השטח של המקלחון או מחוצה לו.
כמו כן, בחירת מיקום התקנת המקלחון צריכה להיות תלויה גם במיקום הדלת וחלון המקלחת. מצד אחד, לא היינו רוצים שהדלתות יתנגשו זו בזו ומצד שני, היינו רוצים שבזמן שאנחנו מתקלחים ייכנס אוויר פנימה. לכן בהתקנה בהתאמה אישית אנחנו נבחר את מיקום המקלחון גם על פי אלמנטים אלו, כך שיתאימו לצרכים שלנו ועל פיהם גם נוכל לעצב את שאר שטח המקלחת.

למידע נוסף תמונות ומחירים בנושא מקלחון חזית לחץ כאן

דילוג לתוכן