מקלחון שחור

מקלחון שחור

חדר הרחצה זה כבר מזמן לא עוד סתם חדר בבית ומקלחון זה לא רק משהו שימושי פרקטי אלא מדובר על אביזר דקורטיבי משמעותי של חדר הרחצה.

אם פעם היה רק ווילון ולאח מכן נכנס המקלחון היה מגוון מאוד מצומצם של סוגי מקלחונים בעוד שהיום ההיצע הינו רחב ומגוון ואחד מסוגי המקלחונים המבוקשים זהו מקלחון שחור.

מה זה מקלחון ולמה הוא מיועד

בעבר במרבית הבתים היה חדר רחצה אחד ולכן הבחירה הייתה באמבטיה, אך במהלך השנים בבתים רבים יש במקרים רבים מעבר לחדר רחצה מרכזי גם יחידת הורים הכוללת בין היתר חדר רחצה הכולל מקלחת וכדי שהמים לא יתיזו מסביב לרוב נעזרו בווילון מפלסטיק.

במהלך השנים חל שינוי גדול מאוד ביחס לחדרי הרחצה ויותר אנשים החלו להקפיד על עיצוב החלל הומצא המקלחון שהוא למעשה אביזר עשוי זכוכית מיוחדת או פלסטיק אשר מותקן מסביב למקלחת במקום הווילון הפשוט והוא זה ששומר על כך שהמים מהמקלחת לא יתיזו לכל עבר.

מה זה מקלחון שחור ואיזה סוגים קיימים

מקלחון הינו מוצר הבנוי מזכוכית מיוחדת בשילוב פרזול שלרוב מגיע בצבע לבן.

בשנים האחרונות לאור ההתפתחות של עיצוב חדרי הרחצה והכלים הסניטריים השונים כך גם מקלחונים עברו שינויים.

אם פעם היה ניתן להשיג מקלחון סטנדרטי מבחינת גודל ועיצוב, היום אפשר למצוא מקלחון שחור שהוא למעשה מקלחון אשר הפרופילים, צירי הדלתות, הידיות, המגנטים והמגבים הינם בצבע שחור, בקיצור מדובר על פרזול שחור שאפשר להשלים אותו עם אביזרי אמבטיה שחורים תואמים.

הצבע השחור נותן למקלחון מראה מאוד מיוחד ויוקרתי הגורם לכל החלל להיראות ולהרגיש מודרני ומרשים במיוחד.

את המקלחון השחור אפשר להשיג כמקלחון חזית, מעוגל, פינתי או בהתאמה אישית לכל חלל ואם מאוד אוהבים את הסגנון אך יש אמבטיה ולא מקלחת אפשר להשיג גם מקלחון שחור לאמבטיה.

איפה קונים מקלחון שחור

מקלחון שחור אפשר למצוא במגוון מקומות, מקלחון שחור הום סנטר או מקלחון שחור אייס לרוב הינם מקלחונים סטנדרטיים והכי בסיסיים שיש,

אך במידה ויש לכם צורך במקלחון מיוחד מבחינה של גודל, עיצוב, דגשים מיוחדים ועוד, לרוב תתקשו למצוא שם את המענה המדויק.

זאת הסיבה שמקלחונים בכלל ומקלחון שחור בפרטי כדאי לקנות במקומות אשר מתמחים במקלחונים, מקומות בהם תוכלו למצוא מקלחון שחור קבוע, מקלחון שחור עם דלתות מיוחדות בגדלים משתנים, בעיצובים שונים ומיוחדים ועוד.

לבחירה לקנות מקלחון שחור במקום המתמחה בכך, מקום בעל ותק וניסיון יש חשיבות ממספר בחינות הראשונה זה רכישה של מקלחון העשוי מחומרי איכותיים מה שאומר שהוא יחזיק מעמד זמן רב והנאה מהשימוש בו לאורך זמן, בנוסף התאמה של סוג המקלחון למקום בו מתקינים אותו בעיקר כאשר מדובר על מידות מיוחדות או שיש צרכים מאוד ספציפיים או העדפה לסגנון מסוים.