מקלחונים מבית טוב – מגוון עיצובים באיכות מעולה

מקלחון חזית מרווח, מקלחונים פינתיים איכותיים, מקלחון קטום או מעוגל בעיצוב נקי, או תפירה אישית של מקלחון יוקרתי לפי מידה המעוצב בדיוק מושלם לדרישותיכם? בכל אפשרות שתבחרו, כוכב המקלחונים לשירותכם כדי להפוך את חלומות עיצוב המקלחת שלכם למציאות מרשימה, שבזכות שימוש בזכוכית מחוסמת מובחרת ובחומרי גלם מצטיינים גם תשמור על המראה היפה שלה מקלחת אחר מקלחת לאורך שנים ארוכות.

הבחירה קשה? עמוד זה באתר יוביל אתכם ל-4 סוגי מקלחונים, שבכל אחד מהם תמצאו שלל דגמים ואפשרויות עיצוב. זוהי רק ההתחלה, כפי שיעידו מבקרי חנות המקלחונים שלנו בראשון לציון, בה שוכנת התצוגה הגדולה של מקלחונים בישראל.

מתלבטים? נשמח להציע לכם ייעוץ אישי של אנשי מקצוע בתחום לעזרה ולהכוונה בבחירת מקלחונים שיתאימו בצורה הטובה ביותר לצורך שלכם, לטעמכם ולחדר הרחצה המבוקש.

ההתחייבות שלנו ללקוחותינו: ידע, מקצועיות, אמינות ושירות מצטיין. שימת דגש על התאמת מקלחון מיטבית ואישית לכל לקוח, הקפדה בלתי מתפשרת על איכותם של כל המוצרים וחומרי הגלם, ומתן אחריות על כל מקלחון.

לביקור בתצוגת המקלחונים הגדולה בארץ: כוכב המקלחונים, הכשרת היישוב 5, ראשון לציון. שעות פתיחה: ראשון עד חמישי 9:30 – 19:30, שישי 9:30 – 14:30  טל: 03-5544872