מקלחון 8 מילימטר – זכוכית של איכות ובטיחות

עיצוב וייצור מקלחון איכותי מתחיל בזכוכית איכותית: בבחירה בחומר גלם עמיד וחסין, העומד בתנאי מכון התקנים הישראלי, ומבטיח בטיחות, יופי ושימוש נוח לאורך שנים במינימום בלאי.

את כל אלו תמצאו במגוון דגמי מקלחון 8 מ"מ של כוכב המקלחונים – מקסימום עיצוב ואיכות ומקסימום בטיחות.

כל הסוגים והעיצובים, כל האפשרויות – הכל במקום אחד, בתצוגת המקלחונים הגדולה בישראל!

רחוב הכשרת היישוב 5, ראשון לציון. שעות פתיחה: א'-ה' 19:30-9:30, ו' עד 14:30. טלפון:  03-5544872

זכוכית 8 מ"מ: בדיוק במידה הנכונה

על אף שבחנויות מקלחונים בישראל ניתן למצוא דגמים מזכוכית בעובי 4 עד 10 מ"מ (כשהמידות 6-8 מ"מ הן המומלצות ביותר), מקלחון 8 מ"מ הוא האידיאלי – בדיוק במידה ובעובי הנכון:

זכוכית בעובי זה הינה מספיק קלה כדי לאפשר פתיחה וסגירה של דלתות המקלחון בנוחות רבה וללא כל מאמץ, ומנגד, היא גם חסינה וחזקה מאוד בפני שבירה והיסדקות. לכן גם מקלחון 8 מ"מ מגיע עם תעודת אחריות בעלת טווח ארוך – שהרי אין כל שמץ של ספק, האיכות והעמידות מובטחות.

דרישות התקן הישראלי לזגוגיות מקלחונים

רוב התאונות מתרחשות בתוככי הבית, ועל כן, ובמיוחד בחדר רטוב ומחליק כמו חדר הרחצה, חשוב לתת את הדעת על נושא הבטיחות.

במעבר ממקלחוני הפלסטיק הזולים למראה לייצור מקלחוני זכוכית מרהיבים, הושקעה מחשבה כיצד למנוע תאונות של ניפוץ הזכוכית ושבירתה לחתיכות חדות ומסוכנות.

לפיכך קבע מכון התקנים כי הזכוכית המשמשת לבניית מקלחוני זכוכית, באם זה מקלחון 8 מ"מ או בעובי אחר בטווח המותר, צריכה להיות בטיחותית: זכוכית מחוסמת א זכוכית שכבות (זכוכית רבודה).

הפופולרית מביניהם היא הזכוכית המחוסמת – אלו הן זגוגיות שעברו הליך חיסום מיוחד, כלומר הם חוממו לחום עז ומיד קוררו. באמצעות הליך זה הופכת הזכוכית המחוסמת לעמידה ולחסינה יותר באופן משמעותי, וגם אם חלילה מתרחשת שבירה שלה היא פחות מסוכנת מזכוכית רגילה – כיוון שהיא לא יוצרת שברים גדולים וחדים, אלא רסיסים זערוריים למינימום פגיעה. 

עיצובים רבים, חותמת איכות אחת!

רוכשים מקלחון 8 מ"מ? בכוכב המקלחונים תגלו שפע רב ומפתה של אפשרויות עיצוב לזגוגיות 8 מ"מ –

זכוכית בשקיפות רגילה בצבעים שונים, זכוכית אקסטרה קליר נטולת עופרת, זכוכית חלבית, זכוכית מוטבעת במגוון דוגמאות לבחירה ועוד.

אך החשוב ביותר, בכל עיצוב של זגוגית שתבחרו חייבת להיות חותמת המעידה על ביצוע חיסום לזכוכית על פי התקן, המבטיחה את האיכות והבטיחות הרצויים. כמובן, בכל דגמי מקלחון 8 מ"מ בחנות הכוכב תמצאו חותמת זו, עם תעודת האיכות בצדה.

זכרו: איכות הזכוכית היא הפרמטר החשוב ביותר באיכות המקלחון, כמו גם ברמת בטיחותו.

יש לכם שאלות?

רוצים להתרשם מהמבחר של מקלחוני 8 מ"מ במו עיניכם?

אתם מוזמנים לביקור בכוכב המקלחונים – הצוות שלנו עומד לרשותכם לייעוץ ולסיוע בהתאמת מקלחון, כמו גם עיצוב מקלחון 8 מ"מ בהזמנה אישית.

כתובתנו: הכשרת היישוב 5, ראשון לציון. שעות פתיחה: א'-ה' 19:30-9:30, ו' עד 14:30. טלפון: 03-5544872