מנסים לאתר חנות מקלחונים ברחובות, בראשון לציון והאזור?

אין צורך לכתת רגליכם או לחפש ארוכות חנייה בעודכם משוטטים בין חנויות מקלחונים במרכז הארץ, בחיפוש הארוך אחר המקלחון המושלם ליצירת חדר הרחצה המעוצב עליו חלמתם. במקום לבקר עוד חנות מקלחונים ברחובות, ולאחריה אחרת בנס ציונה, ועוד חנות בבת ים, אפשר מלכתחילה להגיע אל האחת בה יש הכל ומכל: כוכב המקלחונים – החנות עם התצוגה הגדולה ביותר בכל רחבי ישראל בתחום.

מקלחוני חזית, פינתיים, קטומים, עגולים, חמת, או לפי מידה בהזמנה אישית, עם זכוכית צבעונית או אקסטרה קליר, עם זכוכית חלקה ושקופה או חלבית עם דגם לבחירתכם, ועם אבזור ופרזול איכותיים לבחירתכם – כל מה שחיפשתם בתחום תחת קורת גג אחת, כולל אביזרים עגון מוטות פינוק, ראש גשם ועוד – והכל במיקום נוח ועם חנייה חינמית ענקית צמודה.

כוכב המקלחונים – מקום אחד שיש בו הכל: הכשרת היישוב 5, ראשון לציון, טל’ 03-5544872

שעות פתיחה: ראשון עד חמישי 9:30 – 19:30, שישי 9:30 – 14:30

איכות היא מילת המפתח

כעסק המתמחה במערכות רחצה מזה כ-15 שנה, שמנו לנו למטרה להיות חוד החנית של איכות ומצוינות בתחום בארץ, יותר מכל עסק או חנות מקלחונים ברחובות, בראשון לציון, ובארץ כולה. הניסיון והמומחיות שלנו מאפשרים לנו לבחור בפינצטה כל מוצר וכל חומר גלם, וזאת על מנת להבטיח איכות מקסימלית ועמידות ארוכת טווח עם אחריות, מבלי להתפשר על בטיחות בחדר הרחצה, יופי העיצוב ונוחות השימוש.

כל הסוגים – כולל מקלחונים בהתאמה אישית

כוכב המקלחונים אינה רק מתגאה בתצוגת המקלחונים המקיפה ביותר בישראל, אלא גם מציעה מגוון אפשרויות רחב ועצום – כולל יכולת להתאמה אישית: תכנון וייצור של מערכות רחצה בעיצוב אישי, לפי מידה (שנמדדת על ידי נציג החנות בביתכם), ועם אבזור לבחירתכם עד הפרט האחרון, מזכוכית מחוסמת בטיחותית ואיכותית לפי התקן הישראלי.

אהבתם דגם מסוים, אבל חדר הרחצה שלכם מחייב מידות אחרות? משתגעים על מקלחון חזית שראיתם בתצוגה, אבל מעדיפים זכוכית חלבית וידיות בעיצוב אחר? חולמים על מקלחון זוגי מפנק ולא מוכנים להתפשר על הדגמים הקיימים? לא כל חנות מקלחונים ברחובות, בראשון והסביבה תוכל להציע לכם פתרונות – אך עם הצוות המיומן שלנו כל משאלותיכם ימולאו בעזרת תכנון דגם פרטי ואישי משלכם, מאלף ועד תו, כולל מדידות והתקנה בביתכם.

עוד בחנות כוכב המקלחונים:

  • אביזרים לאמבטיה ולמקלחון: מוטות פינוק, ראשי גשם, כסא ישיבה למקלחת, מתזי צד, סבוניות ועוד
  • פרזול לאמבטיה: ידיות אחיזה ופתיחה, ראשי מים ועוד
  • אמבטיות, אמבטיונים, כיורים וברזים לאמבטיה ולמטבח
  • ארונות אמבטיה, מראות, מדפים ומחזיקי מגבות
  • חיפוי זכוכית למטבח, למשרד, לעסקים ועוד

במקום לצאת לדרך ארוכה בין כל חנות מקלחונים ברחובות ערי המרכז, פנו אלינו ובקרו בתערוכה שבמקום – והמרחק לחדר הרחצה המושלם מעולם לא נראה קרוב יותר!

לשאלות, למידע נוסף, לייעוץ מקצועי ולהזמנת מקלחון בהתאמה אישית או מתוך הדגמים באתר, חייגו: 03-5544872