אודותינו

כוכב המקלחונים קיימים מזה 15 שנה ומתמחים בעולם המקלחונים. באולם התצוגה שלנו ניתן למצוא את התצוגה הגדולה ביותר של מקלחונים באזור המרכז והצפון. אצלנו ניתן להשיג את מקלחונים ברמה הגבוהה ביותר מאיכות חומרים מוקפדת. אנו מבצעים התאמה אישית לכל לקוח על פי צורך ומיקום חדר האמבטיה בבית. באולם התצוגה קיימות שפע דוגמאות ומגוון אפשרויות עיצוב, כולל בחירה ייעודית של אביזרים משלימים וציוד פינוק.

אתם מוזמנים להגיע לאולם התצוגה שלנו בראשון לציון על מנת להתרשם ממקלחונים איכותיים ונוחים. נשמח לעזור לכם לבחור את המקלחון הטוב ביותר בעבורכם המתאים לצרכים שלכם באופן מושלם, או לייצר עבורכם מקלחון בהתאמה אישית. 

בכוכב המקלחונים אין ספור דגמי מקלחונים המיוצרים מחומרי גלם משובחים, בסטנדרט גבוה ובשלל גימורים. לבחירה, ממגוון סוגי זכוכית, דוגמאות צריבה וכל האבזור הנלווה, שמעניק לקהל הלקוחות מעטפת מעוצבת ומושלמת, בהתאמה אישית, לחדר הרחצה והאמבט.

המקלחונים אטומים למים, לבחירה בהתאם לגודל החלל ולסגנון המבוקש. מקלחונים פינתיים – עגולים או קטומים, מקלחונים חזיתיים מרשימים, מקלחון יחיד או כפול, מאוד מרווחים ובשלל דגמים. ניתן לבחור צורת פתיחה מועדפת, אופן צריבה על גבי הזכוכית, ידיות אחיזה וגימור. נשמח לייעץ ולתת חוות דעת מקצועית ואחראית לגבי השלמת הפרוייקט החלומי בבית הלקוח.

לבחור את המקלחון הכי טוב עבורכם