לא מצאתם חנות מקלחונים בחולון וסביבתה לשביעות רצונכם?

כנראה שטרם ביקרתם בכוכב המקלחונים!

שתי מילים מטיבות לתאר באופן תמציתי את ההיצע בחנות כוכב המקלחונים: מבחר ואיכות!

מבחר: לכוכב המקלחונים יש ייחוד המבדיל אותה מכל חנות מקלחונים בחולון וסביבותיה, והוא שבשעריה שוכנת תערוכת המקלחונים הגדולה ביותר בכל ישראל – מבחר ענק, מגוון, מרשים ואיכותי של סוגי מקלחונים, סוגי זכוכיות לבנייתם, אביזרי אמבטיה, פרזול משלים, מידות ועוד. ופרט לכל רוחב היד המסחרר של האפשרויות, ניתן באמצעות צוות החנות לשבת ולתכנן מקלחון בהתאמה אישית, שמיוצר, נבנה ומותקן על פי כל דרישה וצורך שלכם, ולפי מידות ייחודיות שנמדדות בביתכם, ליצירת מקלחון אחד ויחיד, שאין לאף אחד אחר.

זו אינה סיסמא: כל מה שחיפשתם בתחום המקלחונים האיכותיים, תמצאו כאן – בוודאות

איכות: המבחר בכוכב המקלחונים אינו בא על חשבון האיכות. אנו איננו מתחרים בעוד חנות מקלחונים בחולון והסביבה, אלא חותרים להיות בחוד החנית של הארץ כולה ולהביא ללקוחותינו את הטוב ביותר בתחום מבחינת איכות חומרי הגלם, איכות הבנייה, בטיחות המקלחונים, עמידותם לטווח הרחוק ואיכות העיצוב. אנו שמים דגש גם על איכות השירות, עם צוות מקצועי לעילא, רב ניסיון וידע בתחום, שעומד לרשותכם למתן ייעוץ אישי, ומבטיח לעשות את המיטב למען התאמה אידיאלית ומדויקת בין הצרכים שלכם לפתרונות ולמוצרים שלנו, בלי לדחוף מוצרים שאינכם זקוקים להם.

כחלק מהשירות וההבטחה לאיכות, ניתנת אחריות על כל אחד מהמקלחונים המובחרים שלנו

תצוגת המקלחונים הגדולה בארץ ממתינה לכם! הכשרת היישוב 5, ראשון לציון, טל’ 03-5544872

שעות פתיחה: ראשון עד חמישי 9:30 – 19:30, שישי 9:30 – 14:30

כוכב המקלחונים – ועוד הרבה יותר:

חנותנו שואפת להציע לכם סל רחב של פתרונות לחדר הרחצה מכל חנות מקלחונים בחולון, בראשון לציון וסביבותיהם, ולכן זהו המקום לחפש בו גם את יתרת המוצרים המשלימים לחדר זה. למשל:

  • אמבטיונים (סגירות מקלחון לאמבטיה) ואמבטיות
  • ריהוט לחדר אמבטיה, כולל ארונות אמבטיה
  • כיורים, ברזים לאמבטיה וברזים למטבח
  • ראשי פינוק, ראשי גשם ומתזי צד
  • אביזרים: כסאות למקלחונים, מחממי מגבות, מראות ועוד
  • פרזול לאמבטיה: ידיות אחיזה, מדפים, מתקני סבון, ראשי מים ועוד
  • שירותי חיפוי קירות בזכוכית (למטבחים, למשרדים ועוד)

בתחום המקלחונים, שעליו גאוות המקום, תוכלו ליהנות מהמבחר והאיכות שהזכרנו קודם, מאחריות, מאפשרות לעיצוב מקלחון אישי לפי מידה, מזכוכיות מחוסמות בטיחותיות וחסינות על פי התקן הישראלי ומשפע עיצובים לבחירתכם.

אין צורך לבקר בכל חנות מקלחונים בחולון ובראשון לציון כדי למצוא את מבוקשכם: ביקור אחד בכוכב המקלחונים, וחלומות חדר הרחצה שלכם כבר הופכים למציאות יפהפייה, נוחה, מרשימה ואיכותית.

לביקור בחנות: הכשרת היישוב 5, ראשון לציון / לייעוץ טלפוני ולקבלת מידע נוסף: 03-5544872

 נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת ולעזור לכם לעצב חדר רחצה שכולו פינוק, יופי ורוגע